Діодний лазер для епіляції Lumenis LightSheer ET – апарат, що забезпечує найкращий результат лазерної епіляції за мінімальну кількість процедур.

Домогтися такого результату стало можливим за рахунок глибини впливу світлової хвилі, яка досягає 800-810 нм, що є абсолютно безпечним для здоров’я і оптимальним для знищення фолікула.

Запатентована технологія захисту ChillTipTМ, за допомогою сапфіровою оптики захищає шкіру від перегрівання і виключає ризик виникнення опіків під час процедури лазерної епіляції. Діодний лазер Лайт Шер ЕТ поєднує в собі всі класичні технології, що робить його ефективним апаратом для видалення небажаного волосся.

Глибина проникнення лазерного променя становить 1-4 мм. Світлова енергія руйнує тільки пігмент, що міститься в волосяному фолікулі, не пошкоджуючи шкіру, навколишні тканини і внутрішні органи.

Чим темніше пігмент, тим вище результативність впливу. Вростання волосся, яке часто є недоліком багатьох інших процедур видалення волосся, виключається вже після першого сеансу лазерної епіляції.

Технічні характеристики

Насадка для обробки будь-якій області тіла

Огляд та відгуки на діодний лазер Люменіс Light Sheer ET

 • Щільність енергії: 10-100 Дж / см2
 • Пікова потужність 1600 Вт
 • Довжина хвилі: 805 нм
 • Тривалість імпульсу 5-400 мс
 • ChillTip ™ контактне охолодження 5 ° С

Сапфірове оптика захищає шкіру від перегріву і виключає ризик виникнення опіків.

А ось, який має вигляд апарат, дивіться на відео нижче:

Принцип роботи

Суть методу полягає в тому, що лазерний промінь «поцілює» в меланін, пігмент, що знаходиться в волосі. Чим темніше волосся, тим краще розпізнає його лазерний промінь і тим ефективніша процедура.

Досягаючи «цибулини» світлова енергія перетворюється в теплову і розігріває фолікул. Мікросекундного часу лазерного впливу вистачає, щоб структура волосяної цибулини була зруйнована. Знищення волосся під впливом тепла називається фототермолизом. Фолікул руйнується, а лазерна енергія розсіюється.

Таким чином, видаляється як сам волосок, так і його коріння. З кожною наступною процедурою ріст волосся, в обробляємій лазером зоні, спочатку значно сповільнюється, а потім призупиняється.

Інтегрована система охолодження шкіри

У лазері Lumenis Light Sheer використовується запатентована технологія ChillTip-охолодження шкіри спеціальною сапфіровою лінзою. В момент впливу лазера, а також відразу після імпульсу, сапфірове головка забезпечує постійну температурний захист епідермісу. Це, в свою чергу, дозволяє збільшити потужність та тривалість впливу світлових імпульсів та відповідно, підвищити якість видалення волосся. Наприклад, якщо безпечна тривалість імпульсу в більшості інших лазерів коливається від 20 до 40 міллісекунд, то дякуючи вбудованій системі охолодження Lumenis LightSheer ЕТ, імпульс може тривати до 400 мілісекунд.

Тож підсумуємо переваги діодного лазеру Лайт Шер ЕТ:

Переваги апарату Lumenis Lightsheer ET

Приклад розташування діодного лазеру Люменіс Light Sheer ET
Приклад розташування діодного лазеру Люменіс Light Sheer ET
 • Видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і на обличчі
 • Безболісність процедури
 • Дбайлива дія на шкірні покриви
 • Видалення пошкоджених судин і омолодження шкіри в епіліруемой зоні
 • Видалення врослого волосся
 • Відсутність негативних наслідків, таких як алергічні реакції, опік, роздратування, набряки
 • Відсутність реабілітаційного періоду після процедури

Серед представників класичної школи косметології апарат Lumenis LightSheer ЕТ за правом вважається «золотим стандартом» лазерної епіляції. Це один з визнаних світових лідерів за критеріями надійності і ефективності.

Результат

Видалення небажаного волосся за допомогою лазерної епіляції – це найкращий спосіб назавжди позбутися від неестетичного волосяного покриву на тілі. Необхідно пройти курс процедур, що складається приблизно з 6 – 10 сеансів і шкіра стане гладкою і привабливою на довгі роки.

Light Sheer ЕТ підходить для лікування псевдофоллікуліта, доброякісної пігментації, розширення вен на ногах, ці процедури можна поєднувати одночасно з лазерної епіляції, тим самим заощаджуючи дорогоцінний час нашого клієнта.

Відразу після процедури можливе невелике почервоніння, яке проходить протягом декількох годин. Щоб знизити дискомфорт, прикладіть до місця, де проводилася процедура, холодний рушник або мішечок з льодом. Для зняття почуття незручності можна нанести ліпосомальний комплекс Oxygen Botanicals.

В цілому ж, клієнт відразу може повертатися до звичного ритму життя. Але необхідно пам’ятати, що навіть така корисна і безпечна процедура має свої протипоказання.

Протипоказання

 • Активний інфекційний процес запалення шкіри. У пацієнтів з рецидивуючими стафілококових інфекцій або герпесом необхідно провести відповідну профілактику для попередження рецидиву захворювання.
 • Пігментні новоутворення.
 • Важкі супутні захворювання.
 • Вагітність, годування груддю.
 • Імунні розлади, викликані імунносупрессивною терапією або такими захворюваннями, як СНІД і ВІЛ.
 • Шкірні захворювання, келоїдні рубці, ненормальне загоєння ран в анамнезі.
 • Хірургічне втручання в області лікування за останні 3 місяці.
 • Вплив поверх татуювань або перманентного макіяжу.

Рекомендації до і після:

 1. Протягом 1-2 тижнів до і після процедури рекомендується уникати інтенсивного загару; а якщо це неможливо, то в зазначений період необхідно застосовувати крем з високим сонцезахисним фактором.
 2. Важливо повторювати епіляцію в зазначеному режимі, через кожні 10-12 тижнів.
 3. Відростаючих між епіляції волосся слід збривати або видаляти за допомогою крему депилятора.
 4. Не рекомендується до і між процедурами епіляції видаляти волосся за допомогою пінцета або воску, що знижує ефективність процедури лазерної епіляції.

Відгуки Лайт Шер ET

Інга, клієнт салону краси, Вінниця

Раніше я голила ноги бритвою, тому що у студентки не було грошей на дорогі процедури. Коли почала працювати – стала збирати на лазер. З тих пір пройшло кілька років, і ось вже маємо найкращий спосіб видалення волосся на ногах – технологію Лайт Шер. Сказати, як я задоволена – нічого не сказати. Швидко, безболісно, ​​дорого – ось і все слова, які знайшлися у мене. Правда, раз на рік доводиться приходити на корекцію: подекуди волосинки стирчать знову. Але це такі дрібниці в порівнянні з тим, що було.

Ольга, клієнт студії краси, Київ

Я зважилася видалити волосся в зоні бікіні – набридло, що вони вічно там виростають, а це постійні прищі, запалення і інше, інше … Відразу скажу, що було боляче, хоча скрізь написано, що клієнт навіть нічого не відчує. Напевно, тому що це занадто чутлива зона. Було відчуття, що по мені пройшлися гарячою праскою, але лікар молодець – весь час робила перерви, а в кінці помазала Пантенолом. Ходила туди кілька разів. Поступово з часом відмирання волосяних цибулин болю ставало все менше. Важко було тільки в самий перший раз! Ось, думаю зробити епіляцію вусиків, відгуки про неї найпозитивніші.

Оксана, клієнт косметологічного кабінету, Харків

Я зважилася проводити видалення небажаних волос на ногах лазером, випросивши у чоловіка значну суму грошей. Все пройшло добре. Але! Вже через 2,5 року я стала помічати, що в деяких місцях стали прокльовуватися тонкі, ледь помітні волосинки. Було дуже сумно, адже за процедуру здерли багато грошей. Виявилося, справа в тому, що у мене світле волосся – вони рідко прибираються назавжди. Якщо ви смаглява і брюнетка, то методика підходить вам ідеально!

Додатково подивіться відео з відгуком майстрині краси:

Ціна

Ціна діодного лазеру Лайт Шер ET на ринку України складає від 25 тис. долларів

Висновок

Незважаючи на давність розробки, апарат Лайт Шер досі залишається надійним засобом робити лазерну епіляцію. Хоча зараз можливо придбати технологічний діодний лазер з подібною ефективністю роботи за більш сприятливу ціну.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *