Огляд присвячено діодному лазеру MeDioStar NeXT PRO. Цей апарат зроблено у Німеччині. Є одним з найбільш надійних, ефективних та популярних професійних апаратів у світі. Він здатний одночасно використовувати хвилі 810 і 940 нм, у нього є практично досконала система охолодження.

Всі ці моменти роблять епіляцію за допомогою даного пристрою найбільш якісною і безболісною.

Характеристики MeDioStar NeXT PRO

Діодний лазер MeDioStar NeXT PRO був розроблений на основі попередньої версії MeDioStar NeXT, проте його нова версія стала більш потужною й ефективною. Ось які технічні характеристики відповідають новому лазерному апарату:

Тип лазера: Діодний лазер з високою потужністю
Існуючий клас небезпеки: 4
В якому режимі працює: Basic, Professional, Vascular, Burst, Smooth Pulse
Хвильова довжина: Все залежить від аплікатора, в межах 755-950 нм
Потужність: до 2400 Вт
Імпульсна енергія: Досягає 200 Дж, все буде залежати від аплікатора і від режиму роботи
Імпульсна тривалість Максимальний показник 400 мс, також залежить від режиму та аплікатора
Імпульсна частота Виходячи з аплікатора може досягати 12 Гц
Розмір плями (аплікатора) аплікатор ST: 14 × 10 мм²

НР: 8 × 6 мм²

VAS: 4 × 3 мм²

XL з наконечником XLL: 38 x 24 мм²

XL з наконечником XLS: 30 x 10 мм²

Вага апарату 45 кг
До якого класу небезпеки відноситься IIb
Захисні окуляри 755-950 нм

Технологія лазера

Наступні технічні характеристики відносяться до роботи лазера MeDioStar NeXT PRO:

 1. Одночасна подача імпульсу з двома хвилями – 810 нм і 940 нм. Таким чином, волосяний фолікул руйнується більш ефективно і безпечно. Методика діє на будь-яку глибину волоса і на будь-який фототип. До того ж інші шкірні структури не будуть зачіпатися.
 2. За рахунок високої частоти повторень імпульсів, а це до 12 Гц, спостерігається висока швидкість обробки волосяної ділянки.
 3. «Пельтьє» – це вбудована в лазерне обладнання система охолодження шкіри пацієнта. У сукупності з подвоєним режимом імпульсів вона знижує теплове навантаження на місцях обробки.
 4. У режимі Professional можна регулювати форму і параметри апарату, що дозволяє максимально поліпшити показники кінцевого результату епіляції.
 5. Дисплей широкий, кольоровий, його розмір 8,4 дюйма. Є сенсорний екран і стікер для управління «Touch Screen Pen».
 6. Виробник дає 2 роки гарантії.
 7. Незважаючи на свою громіздкість прилад легко переміщується, конструкція його зручна. Вже через кілька хвилин після підключення діодного лазера можна починати роботу.

Плюси і мінуси апарату

Щодо переваг лазерної епіляції за допомогою апарату MeDioStar NeXT PRO, то можна виділити наступні плюси:

 1. Ефективно видаляє будь-яке волосся, будь-якої структури, як жорсткі і темні, так світлі й тонкі.
 2. Якщо пройти повний курс епіляції лазером, який в середньому складається з 5-10 сеансів, то ріст волосся припиниться зовсім.
 3. Виключається ризик отримання опіку, так як лазер впливає не на саме волосся, а на їх фолікули, при цьому не зачіпаючи ділянок шкіри.
 4. Лазер не діє на епідерміс, тож його можна безпечно використовувати при видаленні волосся з засмаглою шкіри.
 5. Через двохвильовий вплив на волосяний фолікул є можливість позбутися від волосся навіть в самих важкодоступних місцях.
 6. Вбудована система охолодження сприяє безболісності процесу, тому впливати апаратом можна на будь-який тип шкіри.

З мінусів можна виділити лише декілька станів здоров’я клієнта, при яких вплив лазера MeDioStar NeXT PRO протипоказано. Це період вагітності і лактації, психічні розлади, онкологія, вірусні хвороби, включаючи герпес і варикозне розширення вен.

Інструкція по використанню

Перед тим, як проводити процедуру, необхідно проконсультуватися з лікарем, який буде проводити сеанс. Він попереджає протипоказання і визначає кратність лазерних процедур.

Підготовка починається вже за місяць до процедури. По-перше, в цей час не проводять ніяких видів епіляції, рослинність на тілі видаляється тільки бритвою.

По-друге, безпосередньо перед процедурою за пару діб треба поголити необхідну ділянку, так, щоб волоссячко встигло трохи відрости. Наноситься скраб, що дозволяє видалити омертвілі частинки шкіри.

УВАГА! Не можна наносити на тіло жирні креми, так як є ризик отримання опіку.

Сама процедура передбачає такі дії:

 1. В області обробки застосовується місцева анестезія.
 2. У деяких салонах пацієнтові пропонують захисні окуляри, які захищають від спалахів світла, але для лазерів останнього покоління такі пристосування вже не потрібні.
 3. Клієнт лягає на кушетку, сама процедура триває в залежності від обсягу роботи, від 10 хвилин до 2 годин.
 4. Якщо ж від рослинності потрібно позбутися відразу в декількох зонах, то це займає в середньому 5-6 годин.

Також перегляньте відео, де показано як проводиться епіляція на діодному лазері MedioStar Next Pro

ДОВІДКА! Багато чутливих людей відзначали невелике поколювання, незважаючи на застосування анестезуючого засобу. Тому рекомендується після процедури нанести на оброблену ділянку загоюючий засіб типу Пантенол.

По завершенні процедури решту волосся протягом 1-2 тижнів самостійно відпадає.

Фахівці рекомендують дотримуватися певних правил після проведення сеансу, а саме кілька днів не користуватися скрабом і не відвідувати лазні або сауни.

Кількість сеансів та інтервали між ними

В середньому курс епіляції лазером MeDioStar NeXT PRO становить від 5 до 8 процедур. Проміжок між ними повинен бути в середньому 2 тижні. Однак ефект видно вже після першого сеансу.

Багато фахівців відзначають, що 14 днів інтервалу буде замало. Наприклад, при видаленні волосся на обличчі вони рекомендують почекати близько місяця до наступного сеансу, на тілі – 1-1.5 місяці.

Відгуки клієнтів та майстрів

Лікар-косметолог Марія Акеева, м.Київ: «Апарат MeDioStar NeXT PRO – унікальний засіб для видалення волосся. Завдяки новітнім розробкам даний діодний лазер усуває не тільки волосся, але й впливає на причину їх зростання. Завдяки цьому вже через кілька сеансів ріст волосся припиняється зовсім. Апарат також відрізняється своєю багатофункціональністю. Крім видалення волосся лазер застосовується і для ряду інших косметологічних процедур, таких як ліфтинг і омолодження шкіри, відбілювання й лікування вугрового висипу ».

Алла, клієнтка салону, м.Львів: «Вперше спробувала процедуру епіляції на апараті MeDioStar NeXT PRO півроку тому. По-перше, порадувало те, що практично не було больно в момент впливу лазера. По-друге, через 5 сеансів волосся перестали рости. Зараз вже пройшло 2 місяці, шкіра гладенька, що особливо радує».

Віра, клієнтка салону, м.Одеса: «Кілька моїх подруг проходили епіляцію діодним лазером. Результат гарний, головне – апарат не залишає після себе слідів, а значить можна застосовувати його і на шкіру схильну до алергій і опіків. Однак мене бентежить те, що потрібно пройти кілька сеансів. З огляду на вартість кожного з них, виходить не дешеве задоволення».

Протипоказання

Якщо говорити про абсолютні протипоказання до процедури, то слід виділити такі:

 1. Якщо мають місце епілептичні припадки.
 2. Наявність злоякісної пухлини.
 3. Хвороби шкіри в гострій або хронічній стадії.
 4. Декомпенсований цукровий діабет.
 5. Гіпертонія в тяжкій формі.
 6. Вірусні та інфекційні хвороби, в тому числі й вірус герпесу.
 7. Системні хвороби крові.
 8. Туберкульоз легень в активній стадії.
 9. Плями на яких росте волосся.
 10. Деякі шкірні хвороби, такі як псоріаз, дерматити алергічної спрямованості, особливо в період загострень.

ВАЖЛИВО! Якщо жінка в положенні або перебуває в лактаційному періоді, то їй варто почекати більш безпечного часу для проведення лазерної епіляції.

Для кого призначений апарат

Діодний апарат MeDioStar NeXT PRO використовують салони краси, клініки естетичної медицини, косметологічні кабінети та інші медичні установи специфічної спрямованості.

Ціна на апарат

Високопотужний діодний лазер MeDioStar NeXT PRO від німецького виробника продається за ціною від 50 000 доларів й вище.

Виробник

Виробником лазерного обладнання для видалення волосся є німецька фірма «ASCLEPION LASER TECHNOLOGIES». Вона вже тривалий час випускає лазерну лінійку не тільки для епіляції, але і для інших косметичних процедур.

Модель MeDioStar NeXT PRO в цьому списку є більш вдосконалений варіант попередніх розробок. Вона почала випускатися для широкого споживання лише з 2016 року, але вже має безліч позитивних відгуків.

Висновок

MeDioStar NeXT PRO, без заперечень, можна купувати для свого салону або кабінету. Але він підійде тільки для професійного використання, так як коштує досить дорого. Я рекомендую даний апарат до покупки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *